ପ୍ରଗତିଶୀଳ ମସିହା, ନିର୍ଭୀକ I ନିର୍ଭୟ I ନିରପେକ୍ଷ
Uncategorized

ଦଶପୁର ମିନି ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କଶାଖାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଟଙ୍କା ହଡପ ଅଭିଯୋଗ 

ଗୋଳାମୁଣ୍ଡା/ମସିହା/ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଗୋଳାମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦଶପୁର ଫାଣ୍ଡିର ଦଶପୁର ଗ୍ରାମର ଖିତିସୁତାସା ଏକ ନିରୀହ ଗରୀବ ଓ ନିରକ୍ଷର ମହିଳା ଅଟେ, ମହିଳା ଙ୍କ ସଞ୍ଚୟ ଜମାଖାତାରୁ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା (ତିରିଶ ହଜାର)ଟଙ୍କାହଡପ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜୋର ଚର୍ଚ୍ଚାଧରିଛି । ସୂଚନାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଦଶପୁର ଗ୍ରାମର ଖିତିସୁତା ସା ଫରଙ୍ଗ ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କରେ ସଞ୍ଚୟଜମା ଖାତା ଖୋଲି ଥିଲେ । କାଳିଆ ଯୋଜନା ଓ ପିଏମ କିଷାନ ଯୋଜନାରେ ଟଙ୍କା ପଡିଥିବା ଆଶା ନେଇ କ୍ଷିତିସୂତା ସା ଦଶପୁର ଗ୍ରାହକ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର(C S P)କୋଡ,1A830693ଓ ବ୍ରାଞ୍ଚ କୋଡ,09682,ରେ ଖୋଲିଥିବା ଡମ୍ବରୁ ମେହେରଙ୍କ ଠାରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଗତ ତା,୦୬/୦୭/୨୧,ତା୧୯/୦୭/୨୧ ଓ ତା ୨୩/୦୭/୨୧ରିଖ ତିନି ଦିନ ଧରି ନିଜର ଆଧାର କାର୍ଡ ଧରି ଚେକ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଥରରେ ତିନି ଥର ଦ୍ୱିତୀୟ ଥରରେ ତିନି ଥର ଓ ତୃତୀୟ ଥରରେ ତିନି ଆଙ୍ଗୁଠି ଛାପ ନେଇଥିଲେ ବୋଲି ନିଜେ କ୍ଷିତିସୂତା ସା ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।  ଏନେଇ ଗ୍ରାହକ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ମାଲିକ ଡମ୍ବରୁ ମେହେରଙ୍କୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମାଗିବା ପରେ ମୋର ନିଜର ଆଇ ଡ଼ି ରେ ଯଦି ଟଙ୍କା ଉଠାଣ ହେଇଛି ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବି ବୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମ ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ । ଡମ୍ବରୁ ମେହେର ଗ୍ରାହକ ସେବାକେନ୍ଦ୍ର ଖୋଲିବା ସହ ପଞ୍ଚାୟତର ଯୋଗାଣ ସହାୟକରେ ମଧ୍ୟ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛିବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସରକାରଙ୍କ ନିୟମାନୁଯାଇ ଜଣେ ଲୋକ ଦୁଇଟି ପଦବୀରେ ରହିବା କେତେଦୂର ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ । ଏ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜୋର ଚର୍ଚ୍ଚା ଧରିଛି । ଆଉପୁଣି ଡମ୍ବରୁ ମେହେରଙ୍କ ନିଜର ଦୁଇଟି ଆଇ ଡ଼ି ଥିବା କଥା ନିଜେ କ୍ଷିତିସୂତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ଗୋଳାମୁଣ୍ଡା ଥାନାରେ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଗୋଳାମୁଣ୍ଡା ଥାନାଅଧିକାରୀ ଏବଂ ଫରଙ୍ଗ ଏସବିଆଇ ଶାଖାପରିଚାଳକ କଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ ଆଗାମୀ ଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା ।

ଗୋଳାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକରୁ ରାମକୁମାର ସେନାପତି ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ମସିହା, ପ୍ରତିନିଧି,

Related posts

ପୂଣ୍ୟତିଥିରେ ମନେ ପଡନ୍ତି ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ, ଭାରତ ରାଜନୀତିର ଅନନ୍ୟ ବିନ୍ଧାଣୀ

Sunil Chandra Nayak

ବେଣୁ ଧର ସୁତାର ଙ୍କ କବିତା – ବସନ୍ତେ ରଙ୍ଗ ର ହୋଲି

Sunil Chandra Nayak

ମାତ୍ରାଧିକ ଔଷଧ ସେବନ କରି ଯୁବକ ଗୁରୁତର

Sunil Chandra Nayak

Leave a Comment

error: Content is protected !!
çukurova escort dalaman escort datça escort didim escort düzce escort edirne escort edremit escort fethiye escort gelibolu escort gemlik escort escort
boyabat escort inegöl escort kovancılar escort bolvadin escort meram escort çukurova escort nazilli escort aliağa escort karatay escort serdivan escort bozüyük escort muratpaşa escort ürgüp escort karacabey escort iskilip escort kelkit escort didim escort datça escort yüreğir escort escort osmaneli escort ayvalık escort escort odunpazarı escort zile escort amasra escort söke escort edremit escort sorgun escort hendek escort ilkadım escort kaman escort bayraklı escort lara escort banaz escort bandırma escort kepez escort osmancık escort sultanahmet escort akyazı escort kozan escort izmit escort gelibolu escort dudullu escort köyceğiz escort kemer escort çaycuma escort tepebaşı escort