ପ୍ରଗତିଶୀଳ ମସିହା, ନିର୍ଭୀକ I ନିର୍ଭୟ I ନିରପେକ୍ଷ
ଆଞ୍ଚଳିକ

ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଙ୍କ ଜନନୀ ସମ୍ପର୍କ ଅଭିଯାନ ଗୋଟିଏ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସରକାରୀ ଯୋଜନା ବାବଦରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଙ୍କୁ ସଚେତନତା

ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଙ୍କ ଜନନୀ ସମ୍ପର୍କ ଅଭିଯାନ ଗୋଟିଏ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସରକାରୀ ଯୋଜନା ବାବଦରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଙ୍କୁ ସଚେତନତା

ରାଉରକେଲା : ଦଶମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଜନନୀ ସମ୍ପର୍କ ଅଭିଯାନ ରେ ରଘୁନାଥପଲ୍ଲୀ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ଲାଠିକଟା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାମଯୋଡି ଓ ମୁଣ୍ଡାଯୋର ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ର ମନକୋ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ମା ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଶତାଧିକ ମହିଳା ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରାକ୍ତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତଥା ସମାଜସେବୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସେଠୀ ଏହି ଅବସରରେ ଯୋଗଦେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ର ମୂଳଲକ୍ଷ୍ୟ ବାବଦରେ ଜଣାଇବା ସହ ମା ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିଥିଲେ। ସରକାର ଙ୍କ ର ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ଏହାର ସୁଫଳ ନେବା ନେଇ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ମା ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ନିଜ ନିଜର ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା କୁ ସମାଧାନ କରିବା ର ମୂଳ ମନ୍ତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରି ସରକାରଙ୍କର ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ରେ ମା ଭଉଣୀ ଏବଂ ଜନସାଧାରଣ କିପରି ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ ସେ ବାବଦରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ | ନିଜେ ସ୍ୱାବଲମ୍ବୀ ହେବା ସହ ଅନ୍ଯ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ବାବଲମ୍ବୀ କରିପାରିବା ସେ ନେଇ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଉଦାହରଣ ମାଧ୍ଯମରେ ପ୍ରାଞ୍ଜଳ ଭାବରେ ବୁଝାଇଥିଲେ। ମୁଁ ଜଣେ ସାଧାରଣ ବ୍ଯକ୍ତି କୈାଣସି ପଦପଦବୀ ରେ ନାହିଁ ମାତ୍ର ସରକାର ଙ୍କ ଯୋଜନା ମାଧ୍ଯମରେ କିଭଳି ଆପଣ ଙ୍କ ଦୁଃଖ ଓ ସମସ୍ଯା ସମାଧାନ କରିପାରିବି ସେ ନେଇ ଅହରହ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ସୁମତି ବାନ୍ଦିଆ, ଅସ୍ମିତା କେରକେଟା,ସରୋଜିନୀ ଲାକ୍ରା, ଗୀତା କେରକେଟା,ସୁସ୍ମିତା ଓରାମ, ହୀରାମଣି ବରୁଆ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନା ରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ |

ରାଉରକେଲା ରୁ କୁଞ୍ଜ ବିହାରି ରାଉତ ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ୍ 

Related posts

ସରକାରୀ (ଏସଏସଡି) ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଯୁବ ଓଡ଼ିଶା ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉଦଯାପିତ

masiha

ସିଡିପିଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମିଶନଶକ୍ତି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଧାରଣା

ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ବ୍ଲକ ବ୍ରାହ୍ମଣ ସମାଜ ବାର୍ଷିକ ବୈଠକ ଓ ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଚୟନ

Sunil Chandra Nayak

Leave a Comment

error: Content is protected !!
çukurova escort dalaman escort datça escort didim escort düzce escort edirne escort edremit escort fethiye escort gelibolu escort gemlik escort escort
boyabat escort inegöl escort kovancılar escort bolvadin escort meram escort çukurova escort nazilli escort aliağa escort karatay escort serdivan escort bozüyük escort muratpaşa escort ürgüp escort karacabey escort iskilip escort kelkit escort didim escort datça escort yüreğir escort escort osmaneli escort ayvalık escort escort odunpazarı escort zile escort amasra escort söke escort edremit escort sorgun escort hendek escort ilkadım escort kaman escort bayraklı escort lara escort banaz escort bandırma escort kepez escort osmancık escort sultanahmet escort akyazı escort kozan escort izmit escort gelibolu escort dudullu escort köyceğiz escort kemer escort çaycuma escort tepebaşı escort